Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


1. forduló

DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD BALATONSZENTGYÖRGY 2008.08.10. 17:00 Vasárnap
FONYÓDI PETŐFI SE AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER 2008.08.09. 17:00 Szombat
LÁTRÁNY SE KŐRÖSHEGYI SE 2008.08.10. 17:00 Vasárnap
ÖREGLAKI MEDOSZ SE BALATONI VASAS SE 2008.08.10. 17:00 Vasárnap
BALATONBERÉNYI SE BÁLVÁNYOS KSE 2008.08.10. 17:00 Vasárnap
KÉTHELY SE SÁGVÁR JUNIOR SE 2008.08.09. 17:00 Szombat
IGAL SE BALATONBOGLÁRI BB.SC 2008.08.10. 17:00 Vasárnap
SZŐLŐSGYÖRÖK SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2008.08.10. 17:00 Vasárnap
 
 

2. forduló

BALATONFÖLDVÁRI SE IGAL SE 2008.08.17. 17:00 Vasárnap
BALATONBOGLÁRI BB.SC KÉTHELY SE 2008.08.17. 17:00 Vasárnap
SÁGVÁR JUNIOR SE BALATONBERÉNYI SE 2008.08.17. 17:00 Vasárnap
BÁLVÁNYOS KSE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2008.08.17. 17:00 Vasárnap
LÁTRÁNY SE BALATONI VASAS SE 2008.08.17. 17:00 Vasárnap
KŐRÖSHEGYI SE FONYÓDI PETŐFI SE 2008.08.17. 17:00 Vasárnap
AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD 2008.08.17. 17:00 Vasárnap
BALATONSZENTGYÖRGY SZŐLŐSGYÖRÖK SE 2008.08.17. 17:00 Vasárnap
 
 

3. forduló

DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD KŐRÖSHEGYI SE 2008.08.24. 17:00 Vasárnap
FONYÓDI PETŐFI SE BALATONI VASAS SE 2008.08.23. 17:00 Szombat
LÁTRÁNY SE BÁLVÁNYOS KSE 2008.08.24. 17:00 Vasárnap
ÖREGLAKI MEDOSZ SE SÁGVÁR JUNIOR SE 2008.08.24. 17:00 Vasárnap
BALATONBERÉNYI SE BALATONBOGLÁRI BB.SC 2008.08.24. 17:00 Vasárnap
KÉTHELY SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2008.08.23. 17:00 Szombat
IGAL SE SZŐLŐSGYÖRÖK SE 2008.08.24. 17:00 Vasárnap
BALATONSZENTGYÖRGY AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER 2008.08.24. 17:00 Vasárnap
 
 

4. forduló

IGAL SE BALATONSZENTGYÖRGY 2008.08.31. 16:30 Vasárnap
SZŐLŐSGYÖRÖK SE KÉTHELY SE 2008.08.31. 16:30 Vasárnap
BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONBERÉNYI SE 2008.08.31. 16:30 Vasárnap
BALATONBOGLÁRI BB.SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2008.08.31. 16:30 Vasárnap
SÁGVÁR JUNIOR SE LÁTRÁNY SE 2008.08.31. 16:30 Vasárnap
BÁLVÁNYOS KSE FONYÓDI PETŐFI SE 2008.08.31. 16:30 Vasárnap
DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD BALATONI VASAS SE 2008.08.31. 16:30 Vasárnap
KŐRÖSHEGYI SE AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER 2008.08.31. 16:30 Vasárnap
 
 

5. forduló

DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD BÁLVÁNYOS KSE 2008.09.07. 16:30 Vasárnap
FONYÓDI PETŐFI SE SÁGVÁR JUNIOR SE 2008.09.06. 16:30 Szombat
LÁTRÁNY SE BALATONBOGLÁRI BB.SC 2008.09.07. 16:30 Vasárnap
ÖREGLAKI MEDOSZ SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2008.09.07. 16:30 Vasárnap
SZŐLŐSGYÖRÖK SE BALATONBERÉNYI SE 2008.09.07. 16:30 Vasárnap
KÉTHELY SE IGAL SE 2008.09.06. 16:30 Szombat
AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER BALATONI VASAS SE 2008.09.07. 16:30 Vasárnap
BALATONSZENTGYÖRGY KŐRÖSHEGYI SE 2008.09.07. 16:30 Vasárnap
 
 

6. forduló

KÉTHELY SE BALATONSZENTGYÖRGY 2008.09.14. 16:00 Vasárnap
IGAL SE BALATONBERÉNYI SE 2008.09.14. 16:00 Vasárnap
SZŐLŐSGYÖRÖK SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2008.09.14. 16:00 Vasárnap
BALATONFÖLDVÁRI SE LÁTRÁNY SE 2008.09.14. 16:00 Vasárnap
BALATONBOGLÁRI BB.SC FONYÓDI PETŐFI SE 2008.09.14. 16:00 Vasárnap
SÁGVÁR JUNIOR SE DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD 2008.09.14. 16:00 Vasárnap
BÁLVÁNYOS KSE AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER 2008.09.14. 16:00 Vasárnap
KŐRÖSHEGYI SE BALATONI VASAS SE 2008.09.14. 16:00 Vasárnap
 
 

7. forduló

DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD BALATONBOGLÁRI BB.SC 2008.09.21. 15:30 Vasárnap
FONYÓDI PETŐFI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2008.09.20. 15:30 Szombat
LÁTRÁNY SE SZŐLŐSGYÖRÖK SE 2008.09.21. 15:30 Vasárnap
ÖREGLAKI MEDOSZ SE IGAL SE 2008.09.21. 15:30 Vasárnap
BALATONBERÉNYI SE KÉTHELY SE 2008.09.21. 15:30 Vasárnap
KŐRÖSHEGYI SE BÁLVÁNYOS KSE 2008.09.21. 15:30 Vasárnap
AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER SÁGVÁR JUNIOR SE 2008.09.21. 15:30 Vasárnap
BALATONSZENTGYÖRGY BALATONI VASAS SE 2008.09.21. 15:30 Vasárnap
 
 

8. forduló

BALATONBERÉNYI SE BALATONSZENTGYÖRGY 2008.09.28. 15:30 Vasárnap
KÉTHELY SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2008.09.27. 15:30 Szombat
IGAL SE LÁTRÁNY SE 2008.09.28. 15:30 Vasárnap
SZŐLŐSGYÖRÖK SE FONYÓDI PETŐFI SE 2008.09.28. 15:30 Vasárnap
BALATONFÖLDVÁRI SE DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD 2008.09.28. 15:30 Vasárnap
BALATONBOGLÁRI BB.SC AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER 2008.09.28. 15:30 Vasárnap
SÁGVÁR JUNIOR SE KŐRÖSHEGYI SE 2008.09.28. 15:30 Vasárnap
BÁLVÁNYOS KSE BALATONI VASAS SE 2008.09.28. 15:30 Vasárnap
 
 

9. forduló

DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD SZŐLŐSGYÖRÖK SE 2008.10.05. 15:00 Vasárnap
FONYÓDI PETŐFI SE IGAL SE 2008.10.04. 15:00 Szombat
LÁTRÁNY SE KÉTHELY SE 2008.10.05. 15:00 Vasárnap
ÖREGLAKI MEDOSZ SE BALATONBERÉNYI SE 2008.10.05. 15:00 Vasárnap
BALATONI VASAS SE SÁGVÁR JUNIOR SE 2008.10.05. 15:00 Vasárnap
KŐRÖSHEGYI SE BALATONBOGLÁRI BB.SC 2008.10.05. 15:00 Vasárnap
AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER BALATONFÖLDVÁRI SE 2008.10.05. 15:00 Vasárnap
BALATONSZENTGYÖRGY BÁLVÁNYOS KSE 2008.10.05. 15:00 Vasárnap
 
 

10. forduló

ÖREGLAKI MEDOSZ SE BALATONSZENTGYÖRGY 2008.10.12. 14:30 Vasárnap
BALATONBERÉNYI SE LÁTRÁNY SE 2008.10.12. 14:30 Vasárnap
KÉTHELY SE FONYÓDI PETŐFI SE 2008.10.11. 14:30 Szombat
IGAL SE DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD 2008.10.12. 14:30 Vasárnap
SZŐLŐSGYÖRÖK SE AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER 2008.10.12. 14:30 Vasárnap
BALATONFÖLDVÁRI SE KŐRÖSHEGYI SE 2008.10.12. 14:30 Vasárnap
BALATONBOGLÁRI BB.SC BALATONI VASAS SE 2008.10.12. 14:30 Vasárnap
SÁGVÁR JUNIOR SE BÁLVÁNYOS KSE 2008.10.12. 14:30 Vasárnap
 
 

11. forduló

DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD KÉTHELY SE 2008.10.19. 14:00 Vasárnap
FONYÓDI PETŐFI SE BALATONBERÉNYI SE 2008.10.18. 14:00 Szombat
LÁTRÁNY SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2008.10.19. 14:00 Vasárnap
BÁLVÁNYOS KSE BALATONBOGLÁRI BB.SC 2008.10.19. 14:00 Vasárnap
BALATONI VASAS SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2008.10.19. 14:00 Vasárnap
KŐRÖSHEGYI SE SZŐLŐSGYÖRÖK SE 2008.10.19. 14:00 Vasárnap
AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER IGAL SE 2008.10.19. 14:00 Vasárnap
BALATONSZENTGYÖRGY SÁGVÁR JUNIOR SE 2008.10.19. 14:00 Vasárnap
 
 

12. forduló

LÁTRÁNY SE BALATONSZENTGYÖRGY 2008.10.26. 13:30 Vasárnap
ÖREGLAKI MEDOSZ SE FONYÓDI PETŐFI SE 2008.10.26. 13:30 Vasárnap
BALATONBERÉNYI SE DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD 2008.10.26. 13:30 Vasárnap
KÉTHELY SE AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER 2008.10.25. 13:30 Szombat
IGAL SE KŐRÖSHEGYI SE 2008.10.26. 13:30 Vasárnap
SZŐLŐSGYÖRÖK SE BALATONI VASAS SE 2008.10.26. 13:30 Vasárnap
BALATONFÖLDVÁRI SE BÁLVÁNYOS KSE 2008.10.26. 13:30 Vasárnap
BALATONBOGLÁRI BB.SC SÁGVÁR JUNIOR SE 2008.10.26. 13:30 Vasárnap
 
 

13. forduló

DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2008.11.02. 13:00 Vasárnap
FONYÓDI PETŐFI SE LÁTRÁNY SE 2008.11.01. 13:00 Szombat
SÁGVÁR JUNIOR SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2008.11.02. 13:00 Vasárnap
BÁLVÁNYOS KSE SZŐLŐSGYÖRÖK SE 2008.11.02. 13:00 Vasárnap
BALATONI VASAS SE IGAL SE 2008.11.02. 13:00 Vasárnap
KŐRÖSHEGYI SE KÉTHELY SE 2008.11.02. 13:00 Vasárnap
AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER BALATONBERÉNYI SE 2008.11.02. 13:00 Vasárnap
BALATONSZENTGYÖRGY BALATONBOGLÁRI BB.SC 2008.11.02. 13:00 Vasárnap
 
 

14. forduló

FONYÓDI PETŐFI SE BALATONSZENTGYÖRGY 2008.11.08. 13:00 Szombat
LÁTRÁNY SE DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD 2008.11.09. 13:00 Vasárnap
ÖREGLAKI MEDOSZ SE AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER 2008.11.09. 13:00 Vasárnap
BALATONBERÉNYI SE KŐRÖSHEGYI SE 2008.11.09. 13:00 Vasárnap
KÉTHELY SE BALATONI VASAS SE 2008.11.08. 13:00 Szombat
IGAL SE BÁLVÁNYOS KSE 2008.11.09. 13:00 Vasárnap
SZŐLŐSGYÖRÖK SE SÁGVÁR JUNIOR SE 2008.11.09. 13:00 Vasárnap
BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONBOGLÁRI BB.SC 2008.11.09. 13:00 Vasárnap
 
 

15. forduló

DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD FONYÓDI PETŐFI SE 2008.11.16. 13:00 Vasárnap
BALATONBOGLÁRI BB.SC SZŐLŐSGYÖRÖK SE 2008.11.16. 13:00 Vasárnap
SÁGVÁR JUNIOR SE IGAL SE 2008.11.16. 13:00 Vasárnap
BÁLVÁNYOS KSE KÉTHELY SE 2008.11.16. 13:00 Vasárnap
BALATONI VASAS SE BALATONBERÉNYI SE 2008.11.16. 13:00 Vasárnap
KŐRÖSHEGYI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2008.11.16. 13:00 Vasárnap
AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER LÁTRÁNY SE 2008.11.16. 13:00 Vasárnap
BALATONSZENTGYÖRGY BALATONFÖLDVÁRI SE 2008.11.16. 13:00 Vasárnap
 
 

16. forduló

BALATONSZENTGYÖRGY DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD 2009.03.08. 14:30 Vasárnap
AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER FONYÓDI PETŐFI SE 2009.03.08. 14:30 Vasárnap
KŐRÖSHEGYI SE LÁTRÁNY SE 2009.03.08. 14:30 Vasárnap
BALATONI VASAS SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2009.03.08. 14:30 Vasárnap
BÁLVÁNYOS KSE BALATONBERÉNYI SE 2009.03.08. 14:30 Vasárnap
SÁGVÁR JUNIOR SE KÉTHELY SE 2009.03.08. 14:30 Vasárnap
BALATONBOGLÁRI BB.SC IGAL SE 2009.03.08. 14:30 Vasárnap
BALATONFÖLDVÁRI SE SZŐLŐSGYÖRÖK SE 2009.03.08. 14:30 Vasárnap
 
 

17. forduló

IGAL SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2009.03.15. 14:30 Vasárnap
KÉTHELY SE BALATONBOGLÁRI BB.SC 2009.03.14. 14:30 Szombat
BALATONBERÉNYI SE SÁGVÁR JUNIOR SE 2009.03.15. 14:30 Vasárnap
ÖREGLAKI MEDOSZ SE BÁLVÁNYOS KSE 2009.03.15. 14:30 Vasárnap
BALATONI VASAS SE LÁTRÁNY SE 2009.03.15. 14:30 Vasárnap
FONYÓDI PETŐFI SE KŐRÖSHEGYI SE 2009.03.14. 14:30 Szombat
DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER 2009.03.15. 14:30 Vasárnap
SZŐLŐSGYÖRÖK SE BALATONSZENTGYÖRGY 2009.03.15. 14:30 Vasárnap
 
 

18. forduló

KŐRÖSHEGYI SE DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD 2009.03.22. 15:00 Vasárnap
BALATONI VASAS SE FONYÓDI PETŐFI SE 2009.03.22. 15:00 Vasárnap
BÁLVÁNYOS KSE LÁTRÁNY SE 2009.03.22. 15:00 Vasárnap
SÁGVÁR JUNIOR SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2009.03.22. 15:00 Vasárnap
BALATONBOGLÁRI BB.SC BALATONBERÉNYI SE 2009.03.22. 15:00 Vasárnap
BALATONFÖLDVÁRI SE KÉTHELY SE 2009.03.22. 15:00 Vasárnap
SZŐLŐSGYÖRÖK SE IGAL SE 2009.03.22. 15:00 Vasárnap
AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER BALATONSZENTGYÖRGY 2009.03.22. 15:00 Vasárnap
 
 

19. forduló

BALATONSZENTGYÖRGY IGAL SE 2009.03.29. 15:30 Vasárnap
KÉTHELY SE SZŐLŐSGYÖRÖK SE 2009.03.28. 15:30 Szombat
BALATONBERÉNYI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2009.03.29. 15:30 Vasárnap
ÖREGLAKI MEDOSZ SE BALATONBOGLÁRI BB.SC 2009.03.29. 15:30 Vasárnap
LÁTRÁNY SE SÁGVÁR JUNIOR SE 2009.03.29. 15:30 Vasárnap
FONYÓDI PETŐFI SE BÁLVÁNYOS KSE 2009.03.28. 15:30 Szombat
BALATONI VASAS SE DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD 2009.03.29. 15:30 Vasárnap
AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER KŐRÖSHEGYI SE 2009.03.29. 15:30 Vasárnap
 
 

20. forduló

BÁLVÁNYOS KSE DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD 2009.04.05. 16:00 Vasárnap
SÁGVÁR JUNIOR SE FONYÓDI PETŐFI SE 2009.04.05. 16:00 Vasárnap
BALATONBOGLÁRI BB.SC LÁTRÁNY SE 2009.04.05. 16:00 Vasárnap
BALATONFÖLDVÁRI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2009.04.05. 16:00 Vasárnap
BALATONBERÉNYI SE SZŐLŐSGYÖRÖK SE 2009.04.05. 16:00 Vasárnap
IGAL SE KÉTHELY SE 2009.04.05. 16:00 Vasárnap
BALATONI VASAS SE AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER 2009.04.05. 16:00 Vasárnap
KŐRÖSHEGYI SE BALATONSZENTGYÖRGY 2009.04.05. 16:00 Vasárnap
 
 

21. forduló

BALATONSZENTGYÖRGY KÉTHELY SE 2009.04.12. 16:00 Vasárnap
BALATONBERÉNYI SE IGAL SE 2009.04.12. 16:00 Vasárnap
ÖREGLAKI MEDOSZ SE SZŐLŐSGYÖRÖK SE 2009.04.12. 16:00 Vasárnap
LÁTRÁNY SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2009.04.12. 16:00 Vasárnap
FONYÓDI PETŐFI SE BALATONBOGLÁRI BB.SC 2009.04.11. 16:00 Szombat
DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD SÁGVÁR JUNIOR SE 2009.04.12. 16:00 Vasárnap
AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER BÁLVÁNYOS KSE 2009.04.12. 16:00 Vasárnap
BALATONI VASAS SE KŐRÖSHEGYI SE 2009.04.12. 16:00 Vasárnap
 
 

22. forduló

BALATONBOGLÁRI BB.SC DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD 2009.04.19. 16:00 Vasárnap
BALATONFÖLDVÁRI SE FONYÓDI PETŐFI SE 2009.04.19. 16:00 Vasárnap
SZŐLŐSGYÖRÖK SE LÁTRÁNY SE 2009.04.19. 16:00 Vasárnap
IGAL SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2009.04.19. 16:00 Vasárnap
KÉTHELY SE BALATONBERÉNYI SE 2009.04.18. 16:00 Szombat
BÁLVÁNYOS KSE KŐRÖSHEGYI SE 2009.04.19. 16:00 Vasárnap
SÁGVÁR JUNIOR SE AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER 2009.04.19. 16:00 Vasárnap
BALATONI VASAS SE BALATONSZENTGYÖRGY 2009.04.19. 16:00 Vasárnap
 
 

23. forduló

BALATONSZENTGYÖRGY BALATONBERÉNYI SE 2009.04.26. 16:00 Vasárnap
ÖREGLAKI MEDOSZ SE KÉTHELY SE 2009.04.26. 16:00 Vasárnap
LÁTRÁNY SE IGAL SE 2009.04.26. 16:00 Vasárnap
FONYÓDI PETŐFI SE SZŐLŐSGYÖRÖK SE 2009.04.25. 16:00 Szombat
DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD BALATONFÖLDVÁRI SE 2009.04.26. 16:00 Vasárnap
AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER BALATONBOGLÁRI BB.SC 2009.04.26. 16:00 Vasárnap
KŐRÖSHEGYI SE SÁGVÁR JUNIOR SE 2009.04.26. 16:00 Vasárnap
BALATONI VASAS SE BÁLVÁNYOS KSE 2009.04.26. 16:00 Vasárnap
 
 

24. forduló

SZŐLŐSGYÖRÖK SE DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD 2009.05.03. 16:30 Vasárnap
IGAL SE FONYÓDI PETŐFI SE 2009.05.03. 16:30 Vasárnap
KÉTHELY SE LÁTRÁNY SE 2009.05.02. 16:30 Szombat
BALATONBERÉNYI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2009.05.03. 16:30 Vasárnap
SÁGVÁR JUNIOR SE BALATONI VASAS SE 2009.05.03. 16:30 Vasárnap
BALATONBOGLÁRI BB.SC KŐRÖSHEGYI SE 2009.05.03. 16:30 Vasárnap
BALATONFÖLDVÁRI SE AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER 2009.05.03. 16:30 Vasárnap
BÁLVÁNYOS KSE BALATONSZENTGYÖRGY 2009.05.03. 16:30 Vasárnap
 
 

25. forduló

BALATONSZENTGYÖRGY ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2009.05.10. 16:30 Vasárnap
LÁTRÁNY SE BALATONBERÉNYI SE 2009.05.10. 16:30 Vasárnap
FONYÓDI PETŐFI SE KÉTHELY SE 2009.05.09. 16:30 Szombat
DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD IGAL SE 2009.05.10. 16:30 Vasárnap
AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER SZŐLŐSGYÖRÖK SE 2009.05.10. 16:30 Vasárnap
KŐRÖSHEGYI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2009.05.10. 16:30 Vasárnap
BALATONI VASAS SE BALATONBOGLÁRI BB.SC 2009.05.10. 16:30 Vasárnap
BÁLVÁNYOS KSE SÁGVÁR JUNIOR SE 2009.05.10. 16:30 Vasárnap
 
 

26. forduló

KÉTHELY SE DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD 2009.05.16. 17:00 Szombat
BALATONBERÉNYI SE FONYÓDI PETŐFI SE 2009.05.17. 17:00 Vasárnap
ÖREGLAKI MEDOSZ SE LÁTRÁNY SE 2009.05.17. 17:00 Vasárnap
BALATONBOGLÁRI BB.SC BÁLVÁNYOS KSE 2009.05.17. 17:00 Vasárnap
BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONI VASAS SE 2009.05.17. 17:00 Vasárnap
SZŐLŐSGYÖRÖK SE KŐRÖSHEGYI SE 2009.05.17. 17:00 Vasárnap
IGAL SE AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER 2009.05.17. 17:00 Vasárnap
SÁGVÁR JUNIOR SE BALATONSZENTGYÖRGY 2009.05.17. 17:00 Vasárnap
 
 

27. forduló

BALATONSZENTGYÖRGY LÁTRÁNY SE 2009.05.24. 17:00 Vasárnap
FONYÓDI PETŐFI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2009.05.23. 17:00 Szombat
DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD BALATONBERÉNYI SE 2009.05.24. 17:00 Vasárnap
AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER KÉTHELY SE 2009.05.24. 17:00 Vasárnap
KŐRÖSHEGYI SE IGAL SE 2009.05.24. 17:00 Vasárnap
BALATONI VASAS SE SZŐLŐSGYÖRÖK SE 2009.05.24. 17:00 Vasárnap
BÁLVÁNYOS KSE BALATONFÖLDVÁRI SE 2009.05.24. 17:00 Vasárnap
SÁGVÁR JUNIOR SE BALATONBOGLÁRI BB.SC 2009.05.24. 17:00 Vasárnap
 
 

28. forduló

ÖREGLAKI MEDOSZ SE DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD 2009.05.31. 17:00 Vasárnap
LÁTRÁNY SE FONYÓDI PETŐFI SE 2009.05.31. 17:00 Vasárnap
BALATONFÖLDVÁRI SE SÁGVÁR JUNIOR SE 2009.05.31. 17:00 Vasárnap
SZŐLŐSGYÖRÖK SE BÁLVÁNYOS KSE 2009.05.31. 17:00 Vasárnap
IGAL SE BALATONI VASAS SE 2009.05.31. 17:00 Vasárnap
KÉTHELY SE KŐRÖSHEGYI SE 2009.05.30. 17:00 Szombat
BALATONBERÉNYI SE AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER 2009.05.31. 17:00 Vasárnap
BALATONBOGLÁRI BB.SC BALATONSZENTGYÖRGY 2009.05.31. 17:00 Vasárnap
 
 

29. forduló

BALATONSZENTGYÖRGY FONYÓDI PETŐFI SE 2009.06.07. 17:00 Vasárnap
DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD LÁTRÁNY SE 2009.06.07. 17:00 Vasárnap
AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2009.06.07. 17:00 Vasárnap
KŐRÖSHEGYI SE BALATONBERÉNYI SE 2009.06.07. 17:00 Vasárnap
BALATONI VASAS SE KÉTHELY SE 2009.06.07. 17:00 Vasárnap
BÁLVÁNYOS KSE IGAL SE 2009.06.07. 17:00 Vasárnap
SÁGVÁR JUNIOR SE SZŐLŐSGYÖRÖK SE 2009.06.07. 17:00 Vasárnap
BALATONBOGLÁRI BB.SC BALATONFÖLDVÁRI SE 2009.06.07. 17:00 Vasárnap
 
 

30. forduló

FONYÓDI PETŐFI SE DÉL-BALATON FC. B.SZEMES-B.ÖSZÖD 2009.06.13. 17:00 Szombat
SZŐLŐSGYÖRÖK SE BALATONBOGLÁRI BB.SC 2009.06.14. 17:00 Vasárnap
IGAL SE SÁGVÁR JUNIOR SE 2009.06.14. 17:00 Vasárnap
KÉTHELY SE BÁLVÁNYOS KSE 2009.06.13. 17:00 Szombat
BALATONBERÉNYI SE BALATONI VASAS SE 2009.06.14. 17:00 Vasárnap
ÖREGLAKI MEDOSZ SE KŐRÖSHEGYI SE 2009.06.14. 17:00 Vasárnap
LÁTRÁNY SE AGIP-TAB-OL BÁBONYMEGYER 2009.06.14. 17:00 Vasárnap
BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONSZENTGYÖRGY 2009.06.14. 17:00 Vasárnap